Akademik Çeviri

biyoistatistiks.com olarak çeviri ekibimizi alanında uzman profesyoneller ile oluşturduk.

Makale ve tezlerinize ne kadar çok emek verdiğinizi, ne zorluklar ile tamamladığınızı biliyoruz. Çeviri ekibimiz bilimsel etik ve gizlilik kurallarına uyarak Üniversitelerin lisans, yüksek lisans, uzmanlık ve doktora tezleri ile makale çevirilerinizi belirtilen süre içerisinde size teslim ediyor, çeviriler yapılırken imla ve dilbilgisi kurallarına dikkat ediyoruz.

biyoistatistiks.com olarak Tıp, Sosyal bilimler, Sağlık bilimleri, Diş hekimliği gibi birçok bilimsel alanda İngilizce çeviri hizmeti sunmaktayız. Ayrıca Lisans, Yüksek Lisans, Doktora tezlerinizde dilediğiniz bölümün çevirisini yaptırabilirsiniz.

biyoistatistiks.com bir tercüme bürosu değildir. Akademik çevirilerde dil revizyonlarının gelmesinin en büyük nedeni alan terminolojisine hakim olmayan tercüme bürolarından destek alınmasıdır. biyoistatistiks.com çeviri ekibi Akademi ve Tıp alanları içerisinde yer alan profesyonel ekibi ile bilim diline hâkimdir. Makalelerinizden dil revizyonu gelmesi halinde çeviri ekibimiz hızlıca yeni bir düzenleme yaparak sizlere geri dönüş sağlıyor. Yayınlarınız dil revizyonlarından beklemiyor, kabul alana kadar yanınızda olduğumuzu gösteriyoruz