S.S.S

Tıp ve Sağlık Bilimleri alanlarında, başta tüm tıpta uzmanlık branşları olmak üzere, hemşirelik, Diş hekimliği, Aile hekimliği, Farmakoloji, Sağlık Yönetimi, Çocuk Gelişimi, Nörobilim, Sosyal hizmet ve diğer sağlık alanları
Sosyal Bilimlerde (Yüksek lisans ve Doktora);Klinik psikoloji,Uygulamalı psikoloji,Bağımlılık danışmanlığı,PDR,Aile danışmanlığı ve diğer sosyal bilimler alanları
Fen bilimlerindeki tüm yüksek Lisans ve doktora programları

Çalışmalarınızı alanında uzman ve tecrübeli akademisyenlerimiz ile istatistikçilerimiz birlikte hazırlamaktadır.

Çalışmanızı bize yaptırmak için öncelikle iletişim alanlarımızdan bizlere ulaşıyorsunuz ya da size ulaşmamız için bize not bırakıyorsunuz. Konunuzu ve alanınızı danışman arkadaşlarımıza iletiyorsunuz. Çalışmanızı yapacak arkadaşımız sizi arayarak hipotezlerinize uygun analizler hakkında size bilgi veriyor ve ücret hakkında sizi bilgilendiriyor.Onay vermeniz ile uzman arkadaşlarımız çalışmanıza başlıyor analizleri bitirerek sonuçlarınızı istediğiniz formatta size gönderiyor.

Uzman arkadaşlarımız çalışmanızın sonuçlarını size gönderdikten sonra çalışmanızı incelemenizi ve anlamadığınız yada merak ettiğiniz yerleri bildirmenizi istiyor. Daha sonra çalışmanızı yapan uzman arkadaşımız istediğiniz kadar sorunuzu ve merak ettiğiniz noktaları size ücretsiz bir şekilde anlatıyor.

Çalışmanızı bitiren arkadaşlarımız istediğiniz kadar revizyonu size ücretsiz olarak yapacaktır.Ek istatistikler için ise istediğiniz analizin durumuna göre uygun bir fiyat tarifesinden sizlere yardımcı oluyoruz.

Ödemeniz yarısını çalışmanıza başlamadan önce tarafınıza gönderilen hesap numarasına atıyorsunuz.Kalan yarısını ise çalışmanız sonlandığında revizyonlarınız tamamlandığında yine aynı hesap numarasına gönderiyorsunuz.

S.S.S ‘da istediğiniz cevabı bulamadınız mı?

Bize ulaşın